Anielskie liczby czyli jak Anioły mówią do Ciebie ?

Anielskie liczby czyli jak Anioły mówią do Ciebie ?

Pewnie nie raz spotkałaś się z sytuacją kiedy przed oczami pojawia Ci się ciągle ten sam ciąg liczb.  Intuicyjnie uśmiechasz się do siebie i myślisz sobie znowu to samo 🙂 Znasz to uczucie ? 🙂 Jak się okazuje nie jest do do końca przypadek. W moim życiu ciągle towarzyszą mi dwie cytry  6 i 2 🙂 Wszędzie na nie  regularnie natrafiam.  Kiedy dowiedziałam się o tym jak Anioły przekazują nam wiadomości wszystko stało się jasne.

 

Anielskie liczby  łączą się to z numerologią, jak również z aniołami. Każda kombinacja cyfr mówi nam coś innego.

111
Wszystkie te powtarzające się ciągi jedynek to potężny przekaz od aniołów: właśnie teraz powinieneś sięgnąć po to, czego pragniesz. Czas zacząć spełniać swoje marzenia, bo masz ku temu wszelkie predyspozycje. Możesz teraz podejmować ryzyko i dokonywać radykalnych zmian – wyjdzie ci to tylko na dobre.
222
Podobnie jak w przypadku jedynek, nie musi to być dosłownie taki ciąg. Może być przedzielony przecinkiem, kropką czy zerem. Dwójki symbolizują “sianie ziarna”, czyli ciężką pracę, budowanie fundamentów pod przyszłe sukcesy. Dotyczy to tak kariery zawodowej czy nauki, jak i relacji międzyludzkich czy związków. Trzy dwójki to dla ciebie znak od aniołów, by nie ustawać w swoich działaniach, ocierać pot z czoła i pracować dalej. Sukces jest w zasięgu twoich rąk, niedługo będziesz mógł zbierać plony i będą one bardzo satysfakcjonujące.
333
Jeśli ciągle widzisz ciągi liczb, w których znajdują się trzy trójki, to jesteś na dobrej drodze! W ten sposób anioły dają ci znać, że stoją za tobą murem i wspierają twoje działania. Jesteś osłaniany, więc nic złego nie może ci się teraz przytrafić. Rób dalej to, czym się zajmujesz, bez lęku o przyszłość, bez obaw przed ryzykiem. To, czego pragniesz już na ciebie czeka i wkrótce to dostaniesz.
444
Sekwencja składająca się z czwórek to znak, który podnosi na duchu – jeśli tylko znasz jego znaczenie. W ten sposób anioły informują cię, że wszystko będzie dobrze, że pamiętają o tobie i możesz liczyć na ich życzliwą pomoc. Ciągi liczb zawierające w sobie trzy czwórki pojawiają się często w sytuacjach dramatycznych i przygnębiających. To swoiste “będzie dobrze!” od twoich opiekunów. Jak pocieszające poklepanie po plecach przez przyjaciela.
555
Ciągi piątek widzą zwykle osoby, które znajdują się w trakcie jakichś wielkich przemian. Może to być przeprowadzka, rozwód, zmiana pracy, ciężka choroba, ciąża – wszystko to, co sprawia, że świat trzęsie się w posadach. Piątki mają na celu przekazanie ci, że poważna transformacja nie może przebiegać gładko i bezstresowo. Będzie ciężko, nawet boleśnie, możesz czuć, że nie dasz rady, ale to nieprawda. A na końcu tego procesu czeka cię nowa jakość, która wynagrodzi ci twoje trudy.
666
Trzy szóstki wiążą się z równowagą, harmonią, pięknem. Gdy pojawiają się w twoim otoczeniu to znak, że anioły nawołują cię do skupienia się na przyziemnych sprawach i zrobienia z nimi porządku. Skup się na zbalansowaniu proporcji między czasem, jaki poświęcasz pracy zawodowej i rodzinie. Pogódź się z tym, że w twoim budżecie przychody i rozchody muszą rozkładać się w miarę równomiernie (oczywiście tylko w sytuacji, gdy nie masz środków, by odkładać oszczędności). Skup się także na swoim zdrowiu, fizycznym i psychicznym.
777
Ciągi siódemek pojawiają się na drodze osób, które rozpoczęły rozwój duchowy. Może to dotyczyć zarówno wzrostu zainteresowania wyznawaną religią, jak i większej samoświadomości, praktykowania medytacji, uświadomienia sobie praw rządzących światem – takich jak prawo karmy czy przyciągania. To znak od aniołów, że widzą twój rozwój i są z ciebie bardzo dumne.
888
Ósemki to symbol dostatku, obfitości. Jeśli aplikujesz do nowej pracy, a numer oddzwaniającego do ciebie rekrutera kończy się na 888, koniecznie podpisz tę umowę – przyniesie ci duże zyski! Ósemkami anioły wysyłają ci jasny przekaz: płynie do ciebie obfitość dobrych rzeczy. Mogą to być zarówno pieniądze i bogactwo, jak i dobrzy ludzie czy przypływ miłości w związku. Ten dobrobyt jest teraz w twoim zasięgu. Pamiętaj tylko, by dzielić się nim z potrzebującymi – wtedy wróci do ciebie ze zdwojoną mocą.
999
Ciąg dziewiątek symbolizuje zakończenie jakiegoś etapu. Możesz widzieć je w chwili, gdy po raz ostatni zamykasz za sobą drzwi dawnej pracy, wychodzisz z sądu po orzeczeniu rozwodu, odjeżdżasz z miasta, w którym się wychowałeś. Coś się kończy, to naturalna kolej rzeczy, ale wszechświat nie znosi próżni. Idzie nowe, musisz tylko w spokoju na nie poczekać.

Dodaj komentarz