Małe dzieci widzą Anioły !

Małe dzieci widzą Anioły !

Dlaczego małe dzieci widzą Anioły ?

Dzieci posiadają w sobie niezwykłą zdolności widzenia rzeczy niewidzialnych. Niestety ta  zdolność zaczyna zanikać z każdym rokiem, a one same zapominają o tych wydarzeniach.  Pewnie znane Ci są przypadki dziwnych historii opowiadanych przez dzieci.  Np.  że w ich pobliżu pojawia się pewna postać, której nikt inny oprócz nich nie widzi. Niechętnie mówią o tym rodzicom, gdyż same nie zdaję sobie sprawy z niezwykłości tego faktu.
Jedną z ciekawych historii jest przykład dziecka, które w swoim pokoju rozmawiało i bawiło się z wyimaginowanym przyjacielem – przynajmniej tak to wyglądało okiem rodziców. Sprawa z czasem wyglądała dość dziwnie, gdyż ich pociecha w różnych sytuacjach mówiła swoim rodzicom, że pojawia się przy nich ta świetlista istota, która bacznie obserwuje wszystkie jej poczynania….
Psycholodzy twierdzą, że duchy najczęściej są widziane przez dzieci nadwrażliwe, zamknięte w sobie. Jednak nie bagatelizujmy tych opowieści, ponieważ często tkwi w nich coś więcej! Ciekawym filmem, który warto oglądnąć jest “Niebo istnieje… naprawdę”
Ciekawa jestem waszych opinii 💙😇😊

Dodaj komentarz