Anioły

Witaj w Anielskim Świecie ,

Jeżeli tu jesteś to znaczy, że tak jak ja wierzysz w Anioły. Ja wierze, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który pomaga nam w codziennym życiu. Poznasz tutaj różne anioły, każdy z nich ma inne cechy i charakter. Zanim trafią do Ciebie  rodzą się w mojej głowie, a moje dłonie je tworzą. Jak już pewnie wiesz Twój Anioł Stróż powstaje w 100% ręcznie. Nie używam form, dlatego modele mogą nieznacznie różnić się od zdjęcia.

ANIOŁY, KTÓRE WYCHODZĄ SPOD NASZYCH SKRZYDEŁ TO WYJĄTKOWE UNIKATOWE MODELE.

Naszymi klientkami są Kobiety z Klasą, które cenią sztukę i szukają wyjątkowych egzemplarzy na prezent dla siebie i bardzo bliskich im osób.

Anielski Styl jest widoczny w każdym detalu, który przechodzi przez moje ręce. Jestem estetką lubuję się w rzeczach prostych, klasycznych, ale i szykownych. Te cechy znajdziesz w moich produktach. W zakładce “Sklep” są widoczne kolekcje Aniołów. Proszę pamiętaj, że Anioły tworzę rękami nie używam formy. Dlatego model ze zdjęcia będzie się nieznacznie różnił od Twojego. Jak trudno jest skopiować swoją pracę, wiedzą tylko Ci, którzy próbowali to zrobić 😉

Dbam o każdy szczegół tak, żebyś Ty mogła cieszyć się unikatowy produktem. Moje Anioły rozwiązały już nie jeden dylemat ” co podarować bliskiej osobie , która ma już wszystko ?”

Przez dwa lata były one ciągle ulepszane, dopracowywane i rozsyłane do różnych kobiet. Dopiero ich cenne opinie pozwoliły mi zobaczyć swoje rzemiosło w innym świetle. Dziś bez wahania mogę polecić Ci mojego Anioła. Wiem, że w swoim Anielskim Stylu będzie dekorował Twój dom i troszczył się o Ciebie.

W zakładce sklep znajdziesz aktualną kolekcję Angels Stars

Dbaj o niego ♥ ♥ ♥

Karolina

 

 

 

 

nowa kolekcja “Angel Stars” wyjątkowy prezent na chrzest i komunię świętą

Opiekuńcza i troskliwa to bardzo osobista autorska kolekcja  „Angel Star” której celem jest podarowanie prezentu wyjątkowego, unikatowego z głębszym przesłaniem.  Jest  to wyjątkowa kolekcja unikatowych figurek, wykonanych w 100% ręcznie.  Same Anioły cechuje delikatność i wdzięk.  Prostota formy i subtelna kolorystyka wyróżnia tą kolekcję.  Autorski projekt tła z motywem galaktyki przybliża nas do nieba. Całość wykonania współgra z nowoczesnymi oraz klasycznymi dziecięcymi pokojami.

Poznaj anielice Aurelie i Anioła Lucasa