Marka & Twórca

W małej pracowni na poddaszu powstają najmniejsze anioły o największych sercach na świecie. Nie przeczytasz tutaj historii o firmie, która prężnie działa od 20 lat. Za to spotkasz  DZIEWCZYNĘ, która rzuciła wszystko co znała i przynosiło stałe dochody na rzecz tego co zawsze chciała robiĆ i kocha ponad siebie.. 🙂

Witaj w Anielskim Świecie 🙂 Mam na imię Karolina i to za moją sprawką Anioły w Angel Style w zastraszającym tępię sprowadzają się na ziemię.  Jak to na twórcę przystało inspiruję mnie wszystko na co nie mam zupełnie wpływu.  Moje Anioły mają najpiękniejsze serca , skąd o tym wiem ? 🙂 Kiedy spotkam w swoim życiu kogoś wyjątkowego zamieniam go w Anioła.

Jak pewnie się już domyślasz domeną Angel Style są Anioły.. Znajdziesz tu wyjątkowe unikatowe egzemplarze. Doceniane przez bardzo wymagające klientki. Anioły, które tworzę idealnie współgrają z nowoczesnymi wnętrzami. Są wykonywane tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi. Moim narzędziem pracy są dłonie i uczucia- tak powstają Wasze Anioły. 

Moje prace znajdziecie w takich galeriach artystycznych jak Art-Madam Decoobazar i Artillo