Marka & Twórca

Marka & Twórca 

Witaj w Anielskim Świecie 🙂 Mam na imię Karolina i to za moją sprawką Anioły w Angel Style  sprowadzają się na ziemię.  Jak to na twórcę przystało inspiruję mnie wszystko na co nie mam zupełnie wpływu..Czerpię inspiracje  z przyrody i medytacji. Moje Anioły mają najpiękniejsze serca, skąd o tym wiem ? 🙂 Kiedy spotykam w swoim życiu kogoś wyjątkowego zamieniam go w Anioła.

Jak pewnie się już domyślasz domeną Angel Style są Anioły.. Znajdziesz tu wyjątkowe unikatowe egzemplarze tworzone w 100% ręcznie. Pracownia Angel Style istnieje od 2018 roku, kiedy podjęłam trudną decyzje o odejściu z etatu i założeniu własnej działalności. Czułam, że jest to jedyny moment kiedy mogę tak zaryzykować i iść za głosem swojego serca i pasji. I tak tuż przy moim studiu fotograficznym powstała Pracownia Aniołów.  Anioły zaczęły nieśmiało wylatywać w świat, ale najważniejsze dla mnie zawsze są Wasze opinie. Moja praca jest  doceniane przez bardzo wymagające klientki. Projektując Anioły zawsze staram się, aby idealnie współgrały z nowoczesnymi  i klasycznymi wnętrzami. 

 Aniołów wykonuje  tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi. Moim narzędziem pracy są dłonie i uczucia- tak powstają Wasze Anioły do ich wykonania nie używam form.

Misją mojej  pracowni jest ofiarowanie prezentu wyjątkowego z nienamacalną dobrą energią

Bardzo dużą uwagę przykładam do opakowania Aniołów, dolatują do Was w eleganckich białych pudełkach prezentowych. 

Moje prace od sierpnia 2020 znajdziecie Państwo  w takich galeriach artystycznych jak Art-Madam, Decoobazar i Artillo

Więcej na temat mojej anielskiej przygody możecie przeczytać tutaj

 

Jestem również laureatką Powiatowej Wystawy Sztuki Ludowej w 2019 gdzie prezentowałam moje Anioły w Regionalnych Strojach Rzeszowskich.

VI POWIATOWA WYSTAWA SZTUKI LUDOWEJ TRADYCJA

 Prywatnie