Marka & Twórca

W małej pracowni na poddaszu powstają najmniejsze anioły o największych sercach na świecie. Nie przeczytasz tutaj historii o firmie, która prężnie działa od 20 lat. Za to spotkasz  DZIEWCZYNĘ, która rzuciła wszystko co znała i przynosiło stałe dochody na rzecz tego co zawsze chciała robiĆ i kocha ponad siebie.. 🙂

Witaj w Anielskim Świecie 🙂 Mam na imię Karolina i to za moją sprawką Anioły w Angel Style w zastraszającym tępię sprowadzają się na ziemię.  Jak to na twórcę przystało inspiruję mnie wszystko na co nie mam zupełnie wpływu.  Moje Anioły mają najpiękniejsze serca , skąd o tym wiem ? 🙂 Kiedy spotkam w swoim życiu kogoś wyjątkowego zamieniam go w Anioła.

Jak powstała marka ? Pasja tworzenia, miłość do pięknych wnętrz i rzeczy to główne powody, dla których od stycznia 2016 roku w domowym zaciszu rodziła się marka Angel Style 

Jak pewnie się już domyślasz domeną Angel Style są Anioły.. Znajdziesz tu wyjątkowe unikatowe egzemplarze. Doceniane przez bardzo wymagające klientki.

Anioły, które tworzę idealnie współgrają z nowoczesnymi wnętrzami. Są wykonywane tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi. Moim narzędziem pracy są dłonie i uczucia- tak powstają Wasze Anioły.

Tworzę z gliny, masy solnej oraz betonu.

Poznaj wyjątkowe kolekcje moich Aniołów.